Przyjęcia okolicznościowe

Przyjęcia w Tyńcu

Przyjęcia w Tyńcu

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE  z okazji: chrztu, ślubu, Komunii św.,imienin, jubileuszy, uroczyste obiady oraz kolacje rodzinne i biznesowe

Organizowane przez nas wesela nie mają tradycyjnego charakteru lecz formę
uroczystego obiadu ślubnego.

MENU NASZEJ KUCHNI obejmuje potrawy oparte na tradycyjnych produktach i recepturach, które zostały wypracowywane dzięki doświadczeniom mnichów i szefa kuchni będącego osobą świecką.

 

Wśród zup największym powodzeniem naszych Gości cieszy się Żurek św. Placyda z wędliną i białym serem danie doprawdy smakowite, które zostało docenione w jednej z edycji Małopolskiego Festiwalu Smaku, kiedy to w plebiscycie publiczności zajęło I miejsce.

Specjalnością szefa kuchni jest: Przysmak Przeora: filet z kurczaka nadziewany szpinakiem i serem feta zapiekany w plastrach boczku podany na sosie Colbert  oraz pierogi tradycyjne z mąki orkiszowej. Do posiłków serwujemy wykwintne wina.

  Serdecznie zapraszamy do Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Można wyliczyć niezliczoną ilość powodów, dla których warto odwiedzić Tyniec, dla których warto tu ciągle wracać oraz dlaczego właśnie tutaj warto zorganizować wyjątkowe przyjęcie okolicznościowe, bankiet, spotkanie dla przyjaciół. To niesamowity widok surowych murów klasztoru, wznoszących się na skale i górujących nad zakolami Wisły; to historia liczącego blisko 1000 lat Opactwa; to cenne zabytki architektury  i pobrzmiewający codziennie chorał gregoriański, to wreszcie doskonała kuchnia klasztorna. Pobyt w Tyńcu będzie niezapomnianym przeżyciem dla miłośników ciszy, przyrody, dobrej kuchni oraz  osób wrażliwych na piękno.

Z powodu charakteru miejsca (Dom Gości jest częścią klasztoru) wszystkie imprezy powinny  zakończyć się do godziny 21.30. Imprezom nie towarzyszy głośna muzyka oraz tańce, nie serwujemy także mocnego alkoholu, w trakcie uroczystości serwujemy wino, piwo czy też miody pitne.

Zapraszamy do tego niezwykłego miejsca, tych, którzy chcą zjeść smacznie i zdrowo. Chwile spędzone w Opactwie benedyktynów w Tyńcu pozostaną w pamięci na długo.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Elżbieta Molenda
Specjalista ds. Kluczowych Klientów
tel. +48 12 688 54 57
tel. kom.: 797 002 002
e.molenda@jg.benedyktyni.com