OFERTA SPECJALNA NA NOCLEGI DLA GRUP

Zapraszamy:  grupy pielgrzymkowe, młodzież szkolną oraz inne zorganizowane grupy na pobyt w klasztornych murach opactwa tynieckiego. Przygotowaliśmy ofertę specjalną na zakwaterowanie i wyżywienie. Nocleg w cenie 50 zł na osobę. Koszt obejmuje nocleg w pokoju 2, 3 i 4 osobowym z łazienką. Posiłki: śniadanie bufetowe w cenie 15 zł./os., kolacja 20 zł./os. lub obiad klasztorny 25 zł./os.

Dla organizatora pobyt w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem bezpłatnie.

Pobyt w Tyńcu będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich osób wrażliwych na piękno. Zapraszamy do tego niezwykłego miejsca.

Oferta ważna w miesiącach: listopad, grudzień 2016 r. oraz styczeń, luty, marzec 2017 r.

W trakcie pobytu proponujemy:

  •  Zwiedzania klasztoru z przewodnikiem  - bilet w cenie 6 zł/os, przewodnik bezpłatnie.
  •  Spotkanie z mnichem nt. Kim jest mnich? Jak wygląda dzień za klasztornym murem? Co się kryje za furtą? Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas tego spotkania.
  • Koncert organowy 0,5 godziny - w cenie specjalnej 200 zł.
  •  WarsztatyW Średniowiecznym Skryptorium”

Unikatowa oferta Opactwa Benedyktynów w Tyńcu. Pierwsza w Polsce rekonstrukcja średniowiecznego skryptorium przeznaczona na warsztaty dla dorosłych oraz dzieci.

W średniowiecznym skryptorium – warsztat poświęcony tajnikom pracy skryby i iluminatora. Uczestnicy w czasie zajęć poznają dokładnie rolę i charakter skryptoriów klasztornych oraz kolejne etapy powstawania książki rękopiśmiennej.

Wielkość grupy: do 20 osób (przy większej ilości podział na pół ze zwiedzaniem).

Czas trwania zajęć: do 1,5 godz. (wraz ze zwiedzaniem)

Koszt zajęć ustalany jest indywidualnie, w zależności od wielkości grupy.